Oferta dla harcerzy

Druhny i Druhowie!

Serdecznie zapraszamy Was do bardzo urokliwej bazy obozowej położonej w samym sercu Borów Tucholskich, gdzie najbliższy sklep znajduje się 5 km od bazy!

LATO

HBO Leśna Huta jest najlepszym miejscem na obóz harcerski lub kolonię zuchową. Cena osobodnia to tylko 33 zł! Możliwość negocjacji cen dla grup od 50 osób.
    Oferujemy:
  • nocleg w namiotach typu "10" na kanadyjkach (+materac i koc),
  • kuchnię zatwierdzaną co roku przez sanepid,
  • miejsce ogniskowe,
  • 3 wyśmienite posiłki dziennie + podwieczorek (lub suchy prowiant na wycieczki),
  • możliwość skorzystania z rzutnika multimedialnego, flipchart'a, sali kominkowej,
  • darmowy internet bezprzewodowy (który możemy odłączyć dla miłośników puszczaństwa) ;)
  • opiekę medyczną, izolatkę,
  • prawdziwą służbę w kuchni,
  • drewno za dodatkową opłatą,
  • sprzęt pionierski,
  • przygotowanie "bazowej' części formularza zgłoszenia do Kuratorium Oświaty,
  • dostępne przez całą dobę umywalnie z zimną wodą,
  • prysznice z przeważnie ciepłą wodą,
  • toalety typu "TOI-TOI",
  • możliwość pozyskania leśników do zajęć z bezpieczeństwa w lesie.
Jeśli chcecie przyjechać na swoim sprzęcie - cena ulega obniżeniu.

JESIEŃ, ZIMA, WIOSNA

Jeśli szukacie miejsca na biwak, to mamy dla Was 45 miejsc na łóżkach (25zł/osobę) oraz drugie tyle na podłodze na materacach (15zł/osobę). Cena wyżywienie do negocjacji. Im Was więcej tym jest taniej :)