Oferta dla harcerzy

Druhny i Druhowie!

Serdecznie zapraszamy Was do bardzo urokliwej bazy obozowej położonej w samym sercu Borów Tucholskich, gdzie najbliższy sklep znajduje się 5 km od bazy!

LATO

HBO Leśna Huta jest najlepszym miejscem na obóz harcerski lub kolonię zuchową. Cena osobodnia to tylko 33 zł! Możliwość negocjacji cen dla grup od 50 osób.
    Oferujemy:
  • nocleg w namiotach typu "10" na kanadyjkach (+materac i koc),
  • kuchnię zatwierdzaną co roku przez sanepid,
  • miejsce ogniskowe,
  • 3 wyśmienite posiłki dziennie + podwieczorek (lub suchy prowiant na wycieczki),
  • możliwość skorzystania z rzutnika multimedialnego, flipchart'a, sali kominkowej,
  • darmowy internet bezprzewodowy (który możemy odłączyć dla miłośników puszczaństwa) ;)
  • opiekę medyczną, izolatkę,
  • prawdziwą służbę w kuchni,
  • drewno za dodatkową opłatą,
  • sprzęt pionierski,
  • przygotowanie "bazowej' części formularza zgłoszenia do Kuratorium Oświaty,
  • dostępne przez całą dobę umywalnie z zimną wodą,
  • prysznice z przeważnie ciepłą wodą,
  • toalety typu "TOI-TOI",
  • możliwość pozyskania leśników do zajęć z bezpieczeństwa w lesie.
Jeśli chcecie przyjechać na swoim sprzęcie - cena ulega obniżeniu.

JESIEŃ, ZIMA, WIOSNA

Jeśli szukacie miejsca na biwak, to mamy dla Was 45 miejsc na łóżkach oraz drugie tyle na podłodze na materacach. Cena to jedyne 15 zł/osobę, cena wyżywienie do negocjacji. Im Was więcej tym jest taniej :)